Zwroty i reklamacje

Zwroty:

 1. Wyślij wiadomość na adres sklep@birdbaking.com z informacją o odstąpieniu od umowy lub prześlij nam wypełniony formularz w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia, który możesz pobrać tutaj. Możesz również wysłać zgłoszenie listem, na adres naszego biura.
 2. Dokładnie zapakuj towar (najlepiej tak, jak do Ciebie dotarł, chyba, że nie posiadasz już opakowania wysyłkowego), żeby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.
 3. Do paczki dołącz wypełniony i wydrukowany formularz zwrotu, możesz skorzystać ze wzoru do pobrania tutaj.
 1. Następnie odeślij towar, który chcesz zwrócić w ciągu 14 dni, na adres:

  Bird Baking – Agata Wróbel
  ul. Ceglana 8
  87-100 Toruń
   
  Jeśli chcesz wysłać przesyłkę do paczkomatu, odezwij się do nas, zobaczymy, czy w danym momencie jest taka możliwość.
  WAŻNE: nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
 2. Zwrot kosztów za oddany produkt otrzymasz w ciągu 14 dni od przyjęcia paczki i będzie on zależał od sposobu pierwotnej płatności:

  w przypadku płatności systemem online, np. Przelewy24, PayPal (również kartą w paczkomacie InPost, BLIK), zwrot dokonany zostaje przelewem na konto, z którego wysłałeś pieniądze;

Koszt bezpośredni zwrotu towaru ponosi kupujący.

Jeśli zdecydujesz się na zwrot całego zamówienia i poniosłaś/eś koszt dostawy podczas składania zamówienia, otrzymasz jednorazowo zwrot kosztów odesłania przesyłki do magazynu, w wysokości najtańszego sposobu dostawy aktualnie oferowanego przez Sklep (14,50 zł).

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania poza takimi, które posłużyły do pełnego zapoznania się produktem. W przypadku odesłania towaru noszącego znaki użytkowania, kwota zwrotu zostanie proporcjonalnie zmniejszona.

Jeżeli będziesz miał/a jakiekolwiek pytania dotyczące zwracanego towaru, zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas maila na adres: sklep@birdbaking.com

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bird Baking – Agata Wróbel z siedzibą w Toruniu, ul. Ceglana 8, kod pocztowy 87-100, NIP 9562369488, REGON 389335325, e-mail: sklep@birdbaking.com.

Formularz zwrotu zamówienia 

Reklamacje

Produkty Bird Baking wytwarzane są ze starannością. Jeśli jednak zauważysz jakąś wadę produktu, to daj nam znać. Rozpatrzymy reklamację jak najszybciej i postaramy się pomóc!

W przypadku gdy zakupiony produkt jest niezgodny z umową lub posiada wady fizyczne, masz prawo złożyć reklamację w oparciu o:

 • regulacje przewidziane przepisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.), w przypadku gdy produkt jest niezgodny z umową

W celu złożenia reklamacji prosimy o przesłanie maila z opisem problemu na adres: sklep@birdbaking.com.

W celu rozpoczęcia procesu reklamacji, koniecznie wyślij nam najpierw maila z opisem problemu. W ten sposób będziemy mogli zweryfikować, czy możemy Ci pomóc od razu, czy konieczna będzie wysyłka towaru do nas. W przypadku wysyłki produktów, upewnij się, że paczka jest dobrze spakowana, a produkt zabezpieczony. Nie musisz korzystać z oryginalnego opakowania, ale konieczne jest zabezpieczenie paczki, aby dotarła do nas w całości. Po otrzymaniu Twojej reklamacji rozpatrzymy ją w ciągu 14 dni.

Szczegóły dot. reklamacji znajdziesz w regulaminie sklepu.

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, kiedy produkt będzie ponownie dostępny. Wpisz swój adres email poniżej.
Darmowa wysyłka od 350 zł.
Darmowa wysyłka od 350 zł. Wysyłamy w 48h.