Dostawa

Darmowa dostawa zamówień od 350 zł.

Czas wysyłki wynosi obecnie 1-2 dni robocze – oznacza to, że w 48 godzin (w dni robocze) skompletujemy, spakujemy i przygotujemy zamówienie do odbioru przez kuriera. Czas ten liczymy od momentu zaksięgowania płatności za zamówienie. Zazwyczaj robimy to w 24 h!

Czas wysyłki nie obejmuje okresu od odbioru paczki przez kuriera do momentu odebrania jej przez Klienta – planując termin otrzymania zamówienia należy więc uwzględnić również czas potrzebny kurierowi na doręczenie paczki. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w 1-2 dni robocze.

Zamówienia pakujemy ekologicznie – staramy się, aby produkty dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie, więc musimy je zabezpieczyć – korzystamy w tym celu tylko z papierowych opakowań oraz ekologicznego wypełniacza ze skrobii – użyj go ponownie lub rozpuść w wodzie. Dodatkowo, nasze produkty są produkowane w Polsce – oszczędzamy w ten sposób CO2, który byłby wytworzony przez transport, gdybyśmy produkowali produkty zagranicą.

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie, ale z przyczyn od nas niezależnych paczka może się uszkodzić. Bardzo prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera, aby spisać protokół reklamacyjny, jeśli paczka została uszkodzona.

Dostawa w sklepie www.birdbaking.com może odbyć się do paczkomatu InPost lub za pomocą kuriera (DHL, DPD lub InPost – w zależności od dostępności).

Koszty dostawy:

Metoda wysyłkiKoszt
Paczkomat InPost12 zł.
Kurier DHL/DPD/InPost15 zł.

Darmowa wysyłka: zamówienia o wartości powyżej 350 zł. wysyłamy za darmo.

Obecnie dostarczamy zamówienia tylko na terenie Polski. Jeśli jesteś zainteresowana/-y zakupami z dostawą poza granice Polski odezwij się do nas mailowo lub przez formularz kontaktowy.

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, kiedy produkt będzie ponownie dostępny. Wpisz swój adres email poniżej.
Darmowa wysyłka od 350 zł.
Darmowa wysyłka od 350 zł. Wysyłamy w 48h.