O Bird Baking

Nasza historia

Bird Baking to polska marka akcesoriów do pieczenia stworzona przez pasjonatkę wypieków – Agatę.

Bird Baking zaczęło się od bloga – proste przepisy i sprytne rozwiązania to jego motto, dlatego przepisy są skupione wokół smacznych, ale prostych pomysłów. Autorka od zawsze była pasjonatką wypieków, ale dopiero w trakcie studiów założyła miejsce do dzielenia się przepisami, czy rekomendacjami miejsc z dobrym jedzeniem.

Jednak same przepisy to nie wszystko, więc wykształcenie inżynierskie przekuło się w tworzenie projektów akcesoriów do pieczenia i prezentacji wypieków w nowym stylu, niedostępnym wcześniej na polskim rynku.

W Bird Baking chcemy pokazać, że akcesoria do pieczenia i prezentacji wypieków nie muszą być nudne, żeby być profesjonalnymi i estetycznymi. Stawiamy na polską produkcję i wysokiej jakości produkty, które będą Ci długo służyć.


Odpowiedzialność

Wszystkie nasze produkty produkujemy w Polsce w małych ilościach. Wspieramy polską gospodarkę i dbamy o środowisko – oszczędzamy dwutlenek węgla, który byłby wytworzony przez transport, gdybyśmy produkowali produkty za granicą. Dbając o nasze produkty, możesz cieszyć się nimi przez długi czas, ponieważ wykonaliśmy je w wysokiej jakości. Dodatkowo, nasze zamówienia pakujemy ekologicznie – staramy się, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie, więc musimy je zabezpieczyć. Korzystamy w tym celu tylko z papierowych opakowań oraz ekologicznego wypełniacza ze skrobii – użyj go ponownie lub rozpuść w wodzie!

Social media

Obserwuj Bird Baking w social mediach, żeby być na bieżąco i nie przegapić naszych autorskich przepisów.

Historie

sernik z borówkami

Ciasto na weekend – propozycje Bird Baking

Ciasto na weekend to zawsze dobry pomysł! Jednak wybór, jaki deser najlepiej nada się na niedzielę to już cięższa sprawa. Przedstawiamy zatem nasze ulubione propozycje weekendowych ciast wraz z przepisami.

Czytaj dalej


Przepisy

Bird Baking zaczęło się od przepisów – zobacz przepisy Agi na proste i pyszne wypieki!

NOWA KOLEKCJA

Patery Bird Baking

Kolekcja pater Bird Baking w naszych flagowych kolorach to idealna baza do prezentacji Twoich wypieków, która długo Ci posłuży.

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, kiedy produkt będzie ponownie dostępny. Wpisz swój adres email poniżej.
Darmowa wysyłka od 350 zł.
Darmowa wysyłka od 350 zł. Wysyłamy w 48h.